לראשונה בישראל מנוע חיפוש לימודים המאפשר לכם לדעת מה חושבים סטודנטים ובוגרים על התארים המעניינים אתכם
עמוד הבית > לימודי לוגיסטיקה תואר ראשון

לימודי לוגיסטיקה תואר ראשון

38 ביקורות של סטודנטים ובוגרים 5 מסלולי לימוד


מסלולים בתחום לימודי לוגיסטיקה

אוניברסיטת בר אילן
לימודי לוגיסטיקה תואר ראשון  אוניברסיטת בר אילן
13 ביקורות סטודנטים 9 ביקורות בוגרים
ציון משוקלל: מה זה?
9.2
שביעות רצון מרמת הלימודים: מה זה?
9
מתוך ביקורת של בוגר - שרון מ. 07/02/2015

"למה בחרתי: אני מאוד אוהבת את התחום של כלכלה, וחיפשתי משהו יותר ספציפי, שיהיה מקצוע. קיבלתי המלצות רבות על התואר בלוגיסטיקה, המשלב גם קורסים בכלכלה
הציפיות: כן, אני יותר ויותר שומעת על מקומות עבודה בלוגיסטיקה, מה שמסיר ממני את החשש שלאחר הלימודים אתקשה למצוא עבודה
רמת לימודים: אין שיעורי עזר בשנה ב', בשנה א' הייתה לנו האפשרות. ושנה ב' הרבה הרבה יותר קשה מבחינת מטלות וחבל שאין עזרה עם זה
טיפ כללי: לביות סטודנט זה מאוד קשה, הראש כל הזמן עסוק בציונים מטלות וכ', אבל יש לדעת להעביר את התקופה הזאת בכיף, עם אנשים וחברים סטודנטים אחרים (שממש ממש לא חסר בקמפוס), לזכור שהכל עובר."

המכללה האקדמית ספיר
לימודי לוגיסטיקה תואר ראשון  מכללת ספיר
9 ביקורות סטודנטים 1 ביקורות בוגרים
ציון משוקלל: מה זה?
8.8
שביעות רצון מרמת הלימודים: מה זה?
8
מתוך ביקורת של בוגר - שלומי 12/04/2015

"למה בחרתי: לוגיסטיקה זה מקצוע העתיד.. זהו מקצוע שמשלב בתוכו המון ידע מעולם הניהול והכלכלה והינו פרקטי מאוד.
הציפיות: לימודים ברמה גבוה עם מרצים איכותיים מאוד
רמת לימודים: על פי רוב טובה מאוד!
טיפ כללי: תלמדו איפה שעושה לכם טוב... בכל מקרה רק תואר שני הוא זה שקובע..."

המכללה האקדמית גליל מערבי
לימודי לוגיסטיקה תואר ראשון  מכללת גליל מערבי
4 ביקורות סטודנטים 0 ביקורות בוגרים
ציון משוקלל: מה זה?
9.1
שביעות רצון מרמת הלימודים: מה זה?
9
מתוך ביקורת של סטודנט - רעות ב. 05/12/2011

"למה בחרתי: אני קצין בצה"ל והמסלול נבחר ע"י המערכת הצבאית ונקבע כברירת מחדל
הציפיות: התחום מעניין אך במידה והייתי יכול לבחור את התואר לבד הייתי בוחר בתחום של מנהל עסקים או משהו בסגנון הזה...
רמת לימודים: לא קיימים תרגולים שמתבצעים מחוץ למסגרת ההרצאה או לחילופין עם מתרגל ולא עם מרצה הקורס מלבד בסטטיסטיקה כאשר שם המתרגל ברמה נמוכה מאוד, (אמיל) ואינו מצליח להרחיב ולו במעט מההנחיות שמקבל מהמרצה.
טיפ כללי: לכו ללמוד מהתחלה בבר אילן ותוותרו על שילוב התואר בשני המוסדות יחד, תפיקו יותר, ולא תצטרכו להילחם על קבלה לקורסים בסמסטר קיץ או בשנה שניה ושלישית. מה גם שרמת הלימודים יותר גבוה בבר אילן ויותר מספקת ומאתגרת!"

האוניברסיטה הפתוחה
לימודי לוגיסטיקה תואר ראשון  האוניברסיטה הפתוחה
0 ביקורות סטודנטים 1 ביקורות בוגרים
ציון משוקלל: מה זה?
8.6
שביעות רצון מרמת הלימודים: מה זה?
7
מתוך ביקורת של בוגר - רינת ש. 05/04/2013

"למה בחרתי: מקצוע
הציפיות: מבחינת בתואר עצמו, לא כל הקורסים מעניינים
רמת לימודים: לא כל הקורסים מעניינם
טיפ כללי: סבלנות רבה לאור העבדה שישנם מס׳ קורסים שאינם מעניינים..."

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

תוכנית מקוצרת להנדסאים להשלמה לתואר ראשוןB.A. מטעם אוניברסיטת בר - אילן + תעודה בתחומי כלכלה ולוגיסטיקה. הלימודים במסלול זה מיועדים לסטודנטים במגמת תעשייה וניהול בשנת הלימודים האחרונה ללימודי הנדסאים או הנדסאים בוגרים עד 5 שנים מיום סיום לימודיהם במסלול מה"ט . על המסלול לוגיסטיקה היא..

לימודי לוגיסטיקה


לימודי לוגיסטיקה הינם תחום חדש יחסית ובאים להכשיר מנהלים לוגיסטים עבור ניהול מלאי, אופטימיזציה, רכש, הספקה ומערכי תמיכה, שימוש במערכות מידע ועוד. בעקבות הקידמה, ההתפתחות הטכנולוגית וכן ההתפתחות של ארגונים גדולים בעידן קפיטליסטי כמה דרישה לתחום המינהל הלוגיסטי ופה הלימודים באים לידי ביטוי. הלימודים באים להכשיר את הסטודנטים לניהול לוגיסטי יעיל ופרודוקטיבי בחברה בה הם יעבדו בתום הלימודים, מכשירים לניהול אשר דורש התמצאות בניהול של מלאי, מכשירים לשימוש במערכות מידע לוגיסטיות מגוונות, רכש, אופטימיזציה, שימוש במערכות סחר אלקטרוני ועוד.
 
הקורסים ונושאי הלימוד אותם תלמדו
לימודי לוגיסטיקה נפרשים על פני כ-3 שנים לתואר ראשון ותוכנית הלימודים מעניינת ודינאמית בתחום חדש ומבוקש בשוק. את לימודי תואר ראשון של לימודי לוגיסטיקה ניתן ללמוד כמסלול חד-חוגי ממוקד או לשלב את הלימודים עם תחום אקדמי נוסף במסלול שהוא דו-חוגי. בין מקצועות הלימוד והקורסים אותם ילמדו הסטודנטים ניתן למצוא התנהגות ארגונית, ניהול רכש והפצה, מערכות ידע ניהוליות, אסטרטגיה, ניהול מלאי יסודות המימון, ניהול רכש, ניהול ייצור, ביואינפורמטיקה, שיטות לתיעוד מלאי, אקונומטריקה, משפט עסקי, שינוי ופיתוח ארגוני, תובלה ושינוע, אחזקה, תמיכה לוגיסטית משולבת ועוד קורסים רבים מעניינים ושונים.
 
למי מתאימים הלימודים
לימודי לוגיסטיקה מתאימים לכל מי שמעוניין לעסוק בניהול, רכש, ייבוא, ייצוא ובעצם להשתלב בחברות גדולות ומובילות בארץ ובעולם על מנת לעזור להם להגיע לרווחים ולנהל את העסק בצורה הנכונה, היעילה והרווחית ביותר. מדובר בתעסוקה מעניינת אך גם אשר דורשת הן יחסי אנוש עם אנשים וחברות אחרות על מנת להפיק קשרים חדשים ולשמור על יחסים חיוביים ופרודוקטיבים, אך גם חוש עסקי חד על מנת לנהל את העסק, הייבוא, הייצוא, הסחר ועוד בדרך הכדאית ביותר לחברה כך שתרוויח יותר ותמקסם את פעילותה.
 
אפשרויות תעסוקה לאחר הלימודים
בתום לימודי לוגיסטיקה זכאים הסטודנטים לתעודת תואר ראשון B.A בלוגיסטיקה עימה הם יכולים להשתלב במגוון מקומות תעסוקה כמו רשות הרכבות והנמלים, ארגונים תעשייתיים, מערכות הביטחון, חברות דוור ושילוח, חברות תחבורה יבשתיות שונות, תעשיות ידע והייטק, בתחומי בנקאות וכלכלה גם כן, חברות העוסקות בשירותי ארציים של תחזוקה, תיקונים, שיווק, שילוח, הדרכה, מחסר, ייצוא, מזון, הפצה, עמילות מכס, לעסוק בתפקיד מנהל לוגיסטיקה, לעסוק בתחום מנהל מחסנים של חברות גדולות, מנהל הפצה, מנהל תחבורה ועוד.
 
 
יתרונות וחסרונות
יתרונות לימודי לוגיסטיקה הינם בכך שהם מתאימים במיוחד לאנשים העוסקים בניהול, ניהול לוגיסטי וניהול בכלל. היתרונות הבולטים הינם כי הקורסים הנלמדים מעניקים לסטודנטים כלים, ידע וניסיון בתחום מבוקש, לניהול לוגיסטי נכון, אסטרטגיות ניהול נכונות, יעילות וחדישות, זווית ראייה שונה ורחבה וכן רוב הקורסים הינם עדכניים ביותר ומותאמים לשינויים בארץ ובעולם כך שמי שלומד לימודי לוגיסטיקה מגיע מוכן ביותר לקצב החיים הנוכחי עם ידע ניכר כיצד לנהל נכון את החברה והעסק לעבר הצלחה וריווחיות. כמו כן, כאשר תתחילו לעסוק בתחום בתור מנהלי רכש, תפעול וכדומה בחברות גדולות, תהיה לכם אחריות רבה, תפקיד מאוד מעניין וכן שכר הולם.
 
החסרונות של הלימודים הינם כי למרות שמדובר במקצוע נחשק, הוא עדיין בהגדרתו מצומצם מבחינת שוק העבודה. הלימודים באים בעיקר לאלו אשר רוצים להיות ולעסוק בתור מנהלי תפעול בחברות גדולות ולעיתים ידרשו ניסיון מלבד לימודים. יחד עם זאת, בגלל שרוב הסטודנטים יעדיפו לימודי ניהול ולא לוגיסטיקה מהחשש הזה בדיוק, יהיו יותר מידי בוגרי ניהול ומעטים שהם בוגרי לוגיסטיקה וזה נותן דווקא יתרון ברור לבוגרי הלוגיסטיקה שכן השוק אינו רווי בהם ולכן יכולים גם להתפס כנכס, אך שוב הכל לפי ראות החברה המבוקשת בה תרצו לעבוד ותפיסת עולמה.
 
שכר
השכר הינו משתנה בהתאם לתפקיד בו הבוגר מועסק. כך שמנהל לוגיסטיקה לדוגמא עשוי לקבל כ-10,000 ש"ח בחודש אך לעומתו מנהל מחסן ירוויח פחות למרות ששניהם בוגרי לימודים אלו. לכן, כל תפקיד מגיע עם שכר אחר למרות שמדובר באותם הלימודים טרם העבודה.


אשמח שיחזרו אלי עם פרטים בנוגע ללימודי לוגיסטיקה
שם
טלפון
אימייל
עיר
מאשר את התקנון וקבלת חומר פרסומי
שלח
או התקשרו למוקד ייעוץ בכל שאלה ונשמח לעזור

072-330-1000
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנט © 2019