לראשונה בישראל מנוע חיפוש לימודים המאפשר לכם לדעת מה חושבים סטודנטים ובוגרים על התארים המעניינים אתכם
עמוד הבית > קורס צילום קורסים / לימודי תעודה

קורס צילום

6 ביקורות של סטודנטים ובוגרים 7 מסלולי לימוד


מסלולים בתחום קורס צילום

מוסררה
צילום קורסים / לימודי תעודה  מוסררה
3 ביקורות סטודנטים 1 ביקורות בוגרים
ציון משוקלל: מה זה?
8.8
שביעות רצון מרמת הלימודים: מה זה?
9
מתוך ביקורת של בוגר - תמר י. 07/03/2013

"למה בחרתי: הגשמה עצמית
הציפיות: המסלול לימודי התעודה בבי"ס מוסררה הוא מאד מורחב. בנוגע למסלול הצילום אני מרגיש שיש רמת השקעה מאד גבוהה ביחס לשאר הבתי ספר,יש יחס אישי מצויין ומאד מקדם מצד כל הסגל .....
רמת לימודים: הבית ספר עובד על טכניקה מעולה - שעורי עזר על ידי מלגאים זאת אומרת שתמיד יש מי שיתרגל אתך שמומחה בתחומו. המוסד משקיע מאד בקידום של דברים אלו.
טיפ כללי: אם אתם באים ללמוד את זה תנו את כל כולכם ותבואו מוכנים יותר טוב עם כסף..."

קמרה אובסקורה
צילום קורסים / לימודי תעודה  קמרה אובסקורה
1 ביקורות סטודנטים 1 ביקורות בוגרים
ציון משוקלל: מה זה?
8.5
שביעות רצון מרמת הלימודים: מה זה?
8
מתוך ביקורת של בוגר - רעות ב. 29/10/2012

"למה בחרתי: אני בחרתי את המסלול מכיוון שראיתי את תוכנית הלימודים והיא נשמעה לי טובה ומקצועית ובעיקר מעניינת
הציפיות: ענה על הציפיות שלי במידה רבה וגם השתפרתי בזכות הלימודים, למדתי דברים חדשים ומעניינים
רמת לימודים: רמת הלימודים היא גבוהה התרגילים מפתחים המון חשיבה ויצירתיות כמות הסטודנטים היא סבירה יש כתיתות משולבות ויש את הכיתת הלימוד האישית ועדיין המרצים נותנים יחס אישי לכל אחד ואחת..
טיפ כללי: ההצעה הכי טובה זה להתמיד להתמיד ולא לוותר קצת קשה אבל כיף גדול - לכו על זה:)"

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

המסלול לצילום בתילתן מתחלק לשני תחומים: צילום דוקומנטרי וצילום לפירסום. כמו כן, מציע בית הספר לצילום סדנאות קצרות של צילום חוויתי.

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

פיתוח ראייה ביקורתית ומיומנות של התבוננות, מתוך המפגש עם תחומי הצילום השונים. הסדנה מחברת בין ההיבטים הטכניים/טכנולוגיים של הצילום לבין הביטוי הרעיוני והאישי של היוצר. קהל היעד אנשים בעלי שליטה בכלים הבסיסיים של הצילום - ידע טכני, רעיוני, כושר התבוננות ויכולת בניית קומפוזיציה. נושאי..

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

בואו לעשות איתנו את הצעדים הראשונים בעולם המופלא של הצילום הדיגיטלי. בואו ללמוד כיצד להוציא מהמצלמה שלכם את המיטב, איך ליצור צילומים מרהיבי עין במגוון נושאים

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

למדתם את יסודות הצילום? שולטים במצלמה אבל רוצים לדעת יותר על צילום? קורס המשך בלימודי צילום, עם דגש על עבודת סטודיו מעשית, טכניקות מתקדמות בצילום, תכנון וביצוע של תאורה, שכלול הראייה הצילומית והרבה צילום מעשי בשטח ובסטודיו.

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

הקורס היחיד בארץ המשלב לימודי צילום ברמה הגבוהה ביותר, עם קורס עיבוד תמונה בתוכנת פוטושופ. הקורס שמועבר על ידי צלמים מקצועיים ואנשי מקצוע המובילים בתחום, מיועד בעיקר לאלה הרואים בצילום יותר מסתם תחביב.

קורס צילום

כאשר תרצו לבחור בלימודי קורס צילום תצטרכו לבחור בין מגוון אפשרויות בין קורסים לחובבנים, קצרים, ארוכים ועד לקורסים מתקדמים אשר עורכים מעל שנה למי שמעוניין להפוך את תחביב הצילום לפרנסה וקריירה. אומנות הצילום הינה פופולארית ביותר וצלם מקצועי יכול גם להרוויח סכומי כסף יפים ביותר כאשר בין סוגי הצילום השונים ישנם צילומי עיתונאות, צילומי אופנה, צילומי פאפארצי, צילומי חתונות ואירועים ועוד.
 
רקע החוג
מגוון המסלולים להכשרה בתחום הצילום הינו נרחב מקורסים קצרים ועד ארוכים ומקצועיים. הקורסים הבסיסיים מציעים מתאימים בעיקר לחסרי רקע בתחום או בעלי רקע דל כאשר קורס צילום כזה חושף בפני תלמידיו יסודות בסיסיים של צילום ואילו לימודים מקצועיים מקיפים את התחום בצורה רחבה ומעמיקה יותר. באמצעות הצילום ניתן לבצע פעולות של הסברה, עיצוב דעת קהל, חינוך, פרסום ושיווק ועוד ולימודי הצילום הינם רב-תחומיים. לימודים אלו מקנים ללומדים בקורס לימודים תיאורטיים ויישומיים אשר שואפים להעניק לתלמידים ידע מקצועי, טכני ויצירתיות בעולם הצילום.
 
האם זה מתאים לי?
קורס צילום בסיסי מתאים בעיקר עבור מי שאין לו כל ידע בצילום או הינו בעל ידע דל. בקורס כזה התלמידים יעמיקו את ידיעותיהם בתחום הצילום וייפתחו מיומנויות צילום אשר יעזרו להם להבין טוב יותר ונכון יותר כיצד לצלם ואיך, להבדיל בין סוגי הצילומים ועוד. מי שמעוניין להמשיך בתחום ולהפוך צילום לפרנסה ועבודה מלאה יצטרך להמשיך ללימודי קורס צילום מתקדם אשר יתמקד בפן צילום ספציפי וזה כבר מיועד לבעלי ידע בצילום אשר רוצים להתמקצע יותר לעומק.
 
יתרונות וחסרונות
קורס צילום הינו מאוד מרתק והיכולת סוף סוף לדעת לצלם כמו שצריך הוא בהחלט חיובי ובעל יתרון. לאחריו תדעו ליצור תמונות מדהימות, נכונות, לאמוד את הזוויות הנכונות, התאורה ועוד וכמובן אם תרצו להמשיך בתחום אזי סכומי הכסף יכולים להיות מאוד מתגמלים כמו גם עבודה מאוד מאתגרת אשר תיקח אתכם ממקום למקום ולאתרי צילום שונים ומגוונים כך שעבודה משעממת זו ממש לא.
 
החיסרון הינו כי מי שירצה להמשיך בצילום כמקור לפרנסה יצטרך להמשיך ללימודי צילום מתקדם וכי קורס צילום בסיסי לא יספיק לו. בנוסף, עבודת הצילום למרות שהינה מאתגרת מאוד הינה גם לא קלה ועליכם להיות תמיד זמינים ומוכנים לעבודות השונות ולהגיע לאתרי ומקומות הצילום כאשר יזדקקו לכם אלא אם כן תהיו עצמאיים וגם במקרה זה ייקח קצת זמן לבנות שם לעצמכם כמו בכל עסק מתחיל.
 
 
 
מה לומדים בקורס?
תכני קורס צילום משתנים בהתאם לסוג הקורס בין אם הוא למתקדמים או מתחילים וכך בקורס צילום למתחילים ייחשפו התלמידים לקורסים אודות מבנה המצלמה ויסודות בסיסיים בצילום, תכונות האור, מצבי צילום דיגיטאליים, עדשות, תריס, פלאש, צילום יום ולילה ועוד.
 
אם תמשיכו ללימודי קורס צילום למתקדמים תחשפו לתכנים מעמיקים ומקיפים יותר כמו פיתוח הראייה הצילומית ופיתוח סגנון אישי, צילום פורטרט, צילום אופנה, צילום טבע ועוד. ייתכן ובקורסי הצילום השונים יהיו גם הרצאות מגוונות ומעניינות וכן סיורים במהלכם תתנסו בצילום באופן מעשי ויישומי.
 
סיימתי עם הקורס, מה עכשיו?
בוגרי קורס צילום בסיסי יכולים להמשיך ללימודים מתקדמים של צילום ולהפוך את התחביב למקצוע של ממש כאשר לאחריו אפשרויות התעסוקה יהיו רבות ומגוונות ויוכלו להשתלב בצילומי פרסומת ובידור, צלמי חדשות, צלמי אופנה, צלמי תוכניות טלוויזיה, צלמי עיתונות, אפילו צלמים לאתרי אינטרנט ועוד. ניתן לעסוק הן בחברות ציבוריות ופרטיות והן לעסוק בצילום בתור עצמאיים ולהציע את שירותכם למגוון של אירועים ומטרות.
 
שכר
באשר לשכר צלמים הוא משתנה בהתאם לסוג הצלם וכך לדוגמא צלם אירועים יכול להשתכר כ-9,000-6,000 ש"ח בחודש, צלם שהינו בוגר קורס יכול להשתכר כ-8,000-5,000 ש"ח בחודש, צלם וידיאו ישתכר כ-9,000-6,000 ש"ח בחודש, צלם עיתונות ישתכר כ-10,000-7,000 ש"ח בחודש וכך הלאה בהתאם לסוג הצילום והעבודה.

אשמח שיחזרו אלי עם פרטים בנוגע לקורס צילום
שם
טלפון
אימייל
עיר
מאשר את התקנון וקבלת חומר פרסומי
שלח
או התקשרו למוקד ייעוץ בכל שאלה ונשמח לעזור

072-330-1000
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנט © 2019