לראשונה בישראל מנוע חיפוש לימודים המאפשר לכם לדעת מה חושבים סטודנטים ובוגרים על התארים המעניינים אתכם
עמוד הבית > מבחן אמיר

מבחן אמיר

2 ביקורות של סטודנטים ובוגרים 5 מסלולי לימוד


מסלולים בתחום מבחן אמיר

EZ WAY
קורס אמיר   EZ WAY
1 ביקורות סטודנטים 0 ביקורות בוגרים
ציון משוקלל: מה זה?
9
שביעות רצון מרמת הלימודים: מה זה?
9
מתוך ביקורת של סטודנט - אור ש. 18/07/2016

""

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

בחינת המיון באנגלית (אמי"ר) נועדה לאפשר לאוניברסיטאות ולמכללות לבדוק את יכולתו של המועמד ללימודים לקרוא ולהבין אנגלית, מרמת המשפט ועד רמת הטקסט. קורס אמי"ר של ברייניאק כולל 7 מפגשים בני 3 שעות שעון, 21 שעות מלאות בסך הכל (28 שעות אקדמיות). הקורס מתקיים אחת לשבוע במשך שבעה שבועות. אנו בונים..

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

מבחן אמיר נועד לבחון את רמת השליטה בשפה האנגלית של מועמד ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה. מטרת המבחן לקבוע האם המועמד ישובץ לקורסי חובה באנגלית או יקבל פטור מלימודי אנגלית.

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

קורס הכנה למבחן אמיר הוא קורס ממוקד המכין את התלמידים למבחן המיון באנגלית של האוניברסיטאות. הקורס הוא אופציה מצוינת עבור מי שרוצה להגיע לרמת פטור באנגלית בלימודיו האקדמיים או להפחית את הלחץ בזמן הלימודים על ידי צמצום מספר הקורסים שאותם יצטרך לקחת באנגלית. הקורס מכין אתכם ללימודים האקדמיים שכוללים..

לא קיימות ביקורות על התואר. סיימת את המסלול? לומד בו כרגע - ספר לנו וזכה באייפד 2

קורס ההכנה למבחן אמיר הינו הקורס המקיף והמקצועי ביותר בישראל והינו מבוסס על ידע וניסיון רב שנצבר בבית הספר במהלך העשור האחרון בהכנה של מאות תלמידים בשנה לקראת מבחני אמיר. קורס אמי"ר בבית הספר האמריקאי מוכר לצורך קבלת המענק לחיילים משוחררים.

מבחן אמיר

מבחן אמי"ר הינו מבחן מיון לרמות בשפת האנגלית והינו בעל חשיבות שכן הוא חלק מתנאי קבלה למוסדות לימוד שונים ללימודי תואר במכללות ובאוניברסיטאות. קורס הכנה עבור מבחן אמי"ר מסייע רבות למשתתפים בו ומשפר רבות את סיכוייהם לעבור את הבחינה בהצלחה ולהתקבל ללימודים הנחשקים באקדמיה. במאמר זה נסקור פרטים חשובים אודות הבחינה והקורס עצמו.
 
קצת אודות מבחן אמי"ר
מבחן אמי"ר קובע בעצם מהי רמת האנגלית שלכם ובהרשמה ללימודים באקדמיה המוסד יודע כבר האם עליכם לעבור קורס אנגלית חובה או שהנכם פטורים ממנו.
המבחן בנוי מ-3 חלקים וכל חלק נמשך כ-25 דקות. תכני הבחינה דומים לאלו של בחינה פסיכומטרית כאשר הציון נע בין 250-150 כאשר ציון של 234 במרבית המקרים יזכה אתכם בפטור מלימודי קורס אנגלית באקדמיה.
 
מתי מתקיימת הבחינה ומה לומדים בה?
הבחינה מתקיימת 5 פעמים בשנה ובסמוך למועדים של הבחינה הפסיכומטרית. הלימודים לבחינה זהים ללימודים של בחינה פסיכומטרית וקורס יעזור לכם לשלוט בתכנים ובנושאי הלימוד שמורכבים משינון מילים והמשמעות שלהם, השלמת משפטים, קריאה של טקסטים באנגלית ומענה על שאלות אודות הטקסטים.
 
 
האם הקורס באמת מסייע?
כן, הקורס מאוד מסייע. אתם יכולים ללמוד לבחינה בעצמכם אך תצטרכו לעשות זאת ללא הכוונה, עם משמעת עצמית רבה כדי להכריח עצמכם לקרוא טקסטים, לענות על שאלות, להשלים משפטים ועוד. בקורס תזכו להדרכה של מורים מנוסים ומקצועיים אשר יחלקו עמכם טיפים חשובים ומועילים כיצד ניתן לקרוא את הטקסט במהרה ועדיין להבין את כולו כדי לחסוך זמן, טריקים לזכירה של מילים ועוד עזרה רבה וסיוע של מדריכים אשר שולטים היטב במבנה וחומר הבחינה, לכן רצוי מאוד ללמוד בקורס זה אשר יגדיל משמעותית את סיכוייכם לעבור את הבחינה בציון גבוה ואף לקבל פטור מקורס אנגלית באקדמיה.
 
נושאי הלימוד בקורס
התלמידים בקורס נחשפים לסוגי השאלות אשר מאפיינות את הבחינה וכן יקבלו כלים מועילים להתמודד בהצלחה רבה עם שאלות אלו. כמו כן תהיה התנסות בבחינה לבדיקה עצמית בקורס אשר כוללת שאלות מאותם הסוגים אשר יופיעו בבחינה עצמה כדי להגיע מוכנים ביותר.
הקורס מעניק בעצם היכרות מלאה ושלמה עם מבנה הבחינה, ההוראות וסוגי השאלות השונים אשר יופיעו בה, הסטודנטים ילמדו בקורס כיצד לחלק נכון את הזמן בין החלקים השונים של הבחינה כדי להספיק אותה בהצלחה וללא כל לחץ של זמן, דרכים מגוונות עבור פיתרון שאלות ועוד.

בקורס יילמדו גם אודות מילות קישור ושאר מילים נפוצות בבחינה עצמה, ירחיבו את הידע שלהם באנגלית וישפרו את הבנת הנקרא בשפה לקראת הבחינה וכן ייבחנו במבחני דמה אשר יכינו אותם למבחן אמי"ר.
אופן הלימודים בקורס כולל הרצאות פרונטליות מטובי המורים והמרצים בתחום, מצגות, שיעורי בית, מבחנים לבדיקה של רמת הידע ולעיתים אף לימודים אינטראקטיביים באופן פרטי בבית בהתאם למוסד הלימודים.
 
מיהו קהל היעד לקורס?
קהל היעד הינו בעצם כל אחד אשר נדרש לעבור את מבחן אמי"ר כתנאי קבלה ללימודים גבוהים באקדמיה. כל אחד יכול ללמוד בקורס זה והוא זהה במתכונתו לבחינת הפסיכומטרי.
 
משך זמן הקורס ועלותו
משך זמן הקורס משתנה בין מוסדות הלימוד השונים אך באופן ממוצע קורס אמי"ר נמשך בין 32-30 שעות אקדמיות והן נפרשות במרבית המקרים על פני פרק זמן של כחודשיים.
עלות ממוצעת של קורס אמי"ר הינה כ-1,500-1,000 ש"ח כאשר עלות הבחינה עצמה הינה כ-200 ש"ח וערכת הרשמה לבחינה עולה כ-50 ש"ח.

אשמח שיחזרו אלי עם פרטים בנוגע למבחן אמיר
שם
טלפון
אימייל
עיר
מאשר את התקנון וקבלת חומר פרסומי
שלח
או התקשרו למוקד ייעוץ בכל שאלה ונשמח לעזור

072-330-1000
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנט © 2019