לראשונה בישראל מנוע חיפוש לימודים המאפשר לכם לדעת מה חושבים סטודנטים ובוגרים על התארים המעניינים אתכם
עמוד הבית > איך אנחנו מדרגים

איך אנחנו מדרגים

שאלה מצוינת!

קודם כל, אנחנו לא מדרגים - הסטודנטים והבוגרים מדרגים. אין לנו כל השפעה או מעורבות על הדירוגים - לא ברמת התואר ולא ברמת מוסד הלימודים.
אנו מפעילים רשת של נציגים במוסדות הלימוד השונים שאוספים ביקורות מסטודנטים שלומדים כרגע.
הדירוגים עצמם נעשים בטופס באתר - טופס הוספת ביקורת

ישנם טפסי ביקורת לסטודנט ולבוגר. השאלות שונות ומותאמות על פי סקרים שביצענו בקרב מועמדים ללימודים ומה מעניין אותם לשמוע על התואר או המוסד בו הם מעוניינים ללמוד. הטפסים מתעדכנים ושאלות נוספות ונגרעות כל הזמן.

ישנה הקפדה יתרה באתר על תגובות מלאות ופרטים אמיתיים
בתהליך הוספת הביקורת חובה לציין ת.ז אמיתית ופרטים אמיתיים. האנשים שמאחורי הביקורות הם אמיתיים ונבדקים.
חלק גדול מהמגיבים מבקשים להישאר בעילום שם מסיבות כאלו ואחרות (לומדים עדיין במוסד לדוגמא), אנו מכבדים זאת - אבל חוזרים ומדגישים - כל תגובה מקורה באדם אמיתי, שלומד או למד במוסד. אתם יכולים להיכנס לאלפי הביקורות שנוספו לאתר ולראות את התשובות וללמוד רבות על איך ומה ללמוד.

אין למוסדות הלימוד יכולת להשפיע או לשנות דירוגים באתר
סדר ההופעה באתר קשור לדירוגי המוסדות ולכמות הביקורות שקיבלו ולא ניתן לקנות זאת.
האתר כולל מספר מוצרי פרסום כגון: מסלולים נוספים בקטגוריה, מסלולים בפוקוס, תוכן נלווה לתואר/מוסד וכו'. פרטי המתעניינים בלימודים מועברים למוסדות (על פי דרישתו של הגולש).

אנחנו פה בשביל לשפר את מערכת החינוך
המטרה שלנו היא שמוסדות הלימוד יקבלו את הביקורות, הטובות והפחות טובות ויוכלו להפיק מהן מסקנות. הפידבק הישיר והמקיף שמספקים סטודנטים ובוגרים, בזמן אמת - הוא נכס אדיר לכל מוסד לימודים שמכבד את עצמו ולכן מטרתנו לעבוד תוך שיתוף מוסדות הלימוד במידע מצד אחד ושמירה על אובייקטיביות ונקיון כפיים מול המועמדים מצד שני.ההחלטה היכן ללמוד ומה ללמוד - היא אחת החשובות בחיים. מקווים שאנו עוזרים במעט,

בהצלחה
צוות אתר הסטודנט.


כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנט © 2024