לראשונה בישראל מנוע חיפוש לימודים המאפשר לכם לדעת מה חושבים סטודנטים ובוגרים על התארים המעניינים אתכם
עמוד הבית > לימודי פסיכולוגיה > תואר ראשון > לימודי משפטים ופסיכולוגיה

לימודי משפטים ופסיכולוגיה תואר ראשון אוניברסיטת חיפה

הכלל המשפטי חל על בני אדם ומנסה להכווין את התנהגותם. ביסודו תובנות - מפורשות או משתמעות - לגבי התנהגות אנושית. חקר הפסיכולוגיה מעשיר את המשפטן בבואו להבין את תשתיתו העיונית ואת פועלו של הכלל המשפטי. לימודי הפסיכולוגיה מאפשרים למשפטן להעריך טוב יותר כיצד כללים ומוסדות משפטיים משפיעים על ההתנהגות.. למידע נוסף על התואר
2 ביקורות של סטודנטים
ימשיכו לתואר נוסף:   100%
רמת הלימודים:
6
מצאו עבודה בתחום:   0%
ביקורות של סטודנטים ובוגרים
כל הביקורות באתר הן של סטודנטים ובוגרים אמיתיים המזוהים
עם ת.ז, שם אמיתי ועברו תהליך אימות - זה הערך החשוב לנו ביותר באתר

ביקורות של סטודנטים (2)

על תואר ראשון לימודי משפטים ופסיכולוגיה אוניברסיטת חיפה ()

סטודנט שנה ראשונה
מדוע בחרתי במסלול זה
בהתחלה בחרתי פסיכולוגיה ותקשורת, הבנתי שתקשורת פחות מתאים לי וחיפשתי משהו מעניין... משפטים קרץ לי בגלל האפשרות להתעסק בנושאים חברתיים ופוליטיים, לעזור לאנשים מנק' מבט משפטית מול המערכת.. פסיכולוגיה עניין אותי ברמה המופשטת של הבנת נפש האדם, ברמה הטיפולית, צברתי קצת נסיון בעבודה במסגרות טיפוליות ועניין אותי להמשיך בזה.
האם המסלול עמד בציפיות
משפטים מאוד מעניין, מפתח את החשיבה העצמאית, הביקורתיות ויכולות הניתוח. מאוד רלוונטי ונוגע כמעט בכל התחומים בחיים. פסיכולוגיה לא תמיד עונה על הציפיות, הרבה סטטיסטיקה, פסיכולוגיה פיזיולוגית (לפעמים לא הכי מעניין ובטח שלא קל, אלא אם כן אתה תותח בביולוגיה) - מה שלא תמיד נתפס בתור פסיכולוגיה "קלאסית". צריך להבין שתואר ראשון הוא הרבה מבואות, הרבה תחומים, לא תמיד החביבים עלינו.. אם אתם יודעים שאתם רוצים להמשיך בכיוון הזה צריך פשוט להחזיק מעמד... :)
מה רמת הלימודים
באופן כללי המתרגלים שאני אישית "נפלתי" עליהם הם בסדר גמור, מעבירים את החומר בצורה טובה, אבל שוב, יש כאלה שיותר ויש כאלה שפחות. זה נורא תלוי במתרגל. חברות שלי לעומת זאת לא מרוצות מהמתרגלים שלהן.
העצה הכי טובה למתעניינים במסלול
מסלול מאוד לא קל, צריך לקחת בחשבון שזה דורש המון זמן והשקעה, בלתי אפשרי לעבוד במקביל, המון המון קריאה, לחץ במועדי הגשה ומבחנים.. אם אתם רוצים חיים קלים- אל תלכו לתוכנית הזאת. אם אתם חושבים שאתם מסוגלים- לכו על זה, רק קחו בחשבון שתואר שני בפסיכולוגיה דורש ממוצע 90 מינימום ולא בטוח שהשילוב עם משפטים יצליח להביא ממוצע כזה..
רמת לימודים:
8
דירוג המוסד:
7
לחצו כאן לקריאת הביקורת המלאה
על תואר ראשון לימודי משפטים ופסיכולוגיה אוניברסיטת חיפה ()

סטודנט שנה ראשונה
מדוע בחרתי במסלול זה
פסיכולוגיה- עניין אותי תמיד ובזה ברצוני לעסוק, משפטים- לאחר שנרשמתי לפסיכולוגיה התקשרו אליי מהאוניברסיטה ושאלו אותי אם אני מעוניינת ללמוד בפקולטה והסכמתי.
האם המסלול עמד בציפיות
משפטים- סביר. פסיכולוגיה- ההרגשה הכללית שמדובר בתואר בסטטיסטיקה ובמבואות לפסיכולוגיה ולא בפסיכולוגיה עצמה, אך תפיתי זאת מראש משיחות עם סטודנטים של תואר שני.
מה רמת הלימודים
התרגולים לא מועילים במיוחד לדעתי, אבל מלמדים בהם חומר חדש שלא נלמד בכיתה, ועל כן, יש להכנס גם ל"תרגולים".
העצה הכי טובה למתעניינים במסלול
לא לקחת את התואר המשולב במשפטים ופסיכולוגיה. אם מעוניינים בכל זאת, להתחיל עם פסיכולוגיה בשנה א', לשלב משפטים בשנה ב', ולפרוס את התואר במשפטים לכמה שיותר זמן משום שבפסיכולוגיה זו מערכת מובנית.
רמת לימודים:
4
דירוג המוסד:
8
לחצו כאן לקריאת הביקורת המלאה

אוניברסיטת חיפה - מסלולים נוספים

תואר ראשון
לימודי אומנות יצירה לימודי אסיה לימודי ארכיאולוגיה לימודי ארץ ישראל לימודי ביולוגיה לימודי גיאוגרפיה והסביבה לימודי הוראה של תחום הדעת לימודי היסטוריה כללית לימודי היסטוריה של המזרח התיכון לימודי היסטוריה של עם ישראל לימודי הפרעות בתקשורת לימודי חינוך מיוחד לימודי ייעוץ והתפתחות האדם לימודי כלכלה לימודי לשון עברית לימודי מדעי המדינה לימודי מדעי המחשב לימודי מוסיקה לימודי מחשבת ישראל לימודי מערכות מידע ניהוליות לימודי מקרא לימודי משפטים לימודי משפטים ובי.איי למצטיינים לימודי משפטים וייעוץ סוציאלי לימודי משפטים וכלכלה לימודי משפטים ולימודי אסיה לימודי משפטים ומדעי המחשב לימודי משפטים וסוציולוגיה לימודי משפטים וסיעוד לימודי משפטים ורפואה לימודי משפטים ותעודת הוראה באזרחות לימודי משפטים ותקשורת לימודי מתמטיקה לימודי ניהול ומדיניות בחינוך לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה לימודי סטטיסטיקה לימודי סיעוד לימודי ספרות עברית והשוואתית לימודי עבודה סוציאלית לימודי פיזיותרפיה לימודי פילוסופיה לימודי פסיכולוגיה לימודי ריפוי בעיסוק לימודי שירותי אנוש לימודי שפה וספרות אנגלית לימודי שפה וספרות ערבית לימודי שפה וספרות צרפתית לימודי תואר ראשון משפטים ושני בלימודי אסיה לימודי תואר ראשון משפטים ושני במנהל לימודי תואר ראשון משפטים ושני בפילוסופיה לימודי תואר ראשון משפטים ושני היסטוריה לימודי תולדות האומנות לימודי תיאטרון לימודי תקשורת תואר ראשון למידה, הוראה והדרכה
תואר שני
International Executive MBA אומנות יצירה אסיה ארכיאולוגיה ארץ ישראל ביולוגיה בולוציונית וסביבתית ביולוגיה של האדם בריאות הציבור בריאות נפש קהילתית גיאוגרפיה ולימודי הסביבה גרונטולוגיה- לימודי הזיקנה היסטוריה כללית היסטוריה של המזרח התיכון היסטוריה של עם ישראל הסמכה לשופטים התפתחות הילד חינוך מיוחד חינוך מתמטי טיפול באומנויות ייעוץ והתפתחות האדם כלכלה למידה, הוראה והדרכה למנהלים MBA תכנית לקויות למידה לשון עברית מדעי המדינה מדעי המחשב מדעים גיאו-ימיים מחשבת ישראל מנהיגות ומדיניות בחינוך מנהל עסקים - בניהול ארגונים ללא כוונת רווח מנהל עסקים והתמחות בניהול נדל"ן מנהל עסקים ומשאבי אנוש מקרא משפט ובריאות משפטים משפטים וטכנולוגיה מתמטיקה נוירוביולוגיה ואתולוגיה ניהול משאבי סביבה סוציולוגיה ואנתרופולוגיה סטטיסטיקה- מגמת אקטואריה סטטיסטיקה- מגמת ביו-סטטיסטיקה סטטיסטיקה- מגמת לימודי האיכות סטטיסיטיקה- מגמת לוגיסטיקה סיעוד ספרות עברית והשוואתית עבודה סוציאלית פילוסופיה פסיכולוגיה ציוויליזציה ימית ריפוי בעיסוק שימור מורשת התרבות החומרית שירותי אנוש שפה וספרות אנגלית שפה וספרות ערבית שפה וספרות צרפתית תולדות האומנות תורת השפיטה תקשורת
מכינת 30+ מכינת אביב מכינת יום מכינת לקויי למידה מכינת עולים מכינת ערב
קורסים / לימודי תעודה
מוזיאולוגיה מידענות וספרנות תעודת הוראה בחינוך תעודת הוראה במתמטיקה תעודת הוראה בפסיכולוגיה


מצאת טעות בנתונים? לחץ כאן


2
ביקורות של
סטודנטים ובוגרים
משך המסלול: חמש שנים
סוג תעודה: LLB משפטים BA פסיכולוגיה
מסלולים נוספים לימודי פסיכולוגיה תואר ראשון
8.8 76 מדרגים
לימודי משפטים תואר ראשון , הקריה האקדמית אונו
8.7 79 מדרגים
לימודי משפטים ועסקים תואר ראשון , המרכז הבינתחומי
9.1 4 מדרגים
לימודי משפטים תואר ראשון , המרכז האקדמי כרמל
8.8 1 מדרגים
לימודי משפטים תואר ראשון , המכללה האקדמית צפת
9.3 48 מדרגים
לימודי משפטים תואר ראשון , המכללה למינהל
לחץ לכל המסלולים בתחום לימודי פסיכולוגיה
תואר ראשון  לימודי משפטים ופסיכולוגיה  אוניברסיטת חיפה
ציון: 8.7/10
2 ביקורות
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנט © 2024