לראשונה בישראל מנוע חיפוש לימודים המאפשר לכם לדעת מה חושבים סטודנטים ובוגרים על התארים המעניינים אתכם
עמוד הבית > לימודי אומנות > תואר ראשון > לימודי תולדות האומנות

לימודי תולדות האומנות תואר ראשון אוניברסיטת חיפה

תולדות האמנות הוא תחום של לימוד ומחקר מדעי רחב היקף, הן בזמן והן במרחב. במהלך הלימודים מתוודע הסטודנט לתחום מרתק זה ולמגוון גישות המחקר המקובלות בו, בסיועם של מרצים מהשורה הראשונה. החוג לתולדות האמנות מכשיר להבנה היסטורית של תרבות המערב ושל תרבות האסלאם על תקופותיהן השונות. הלימוד נעשה באמצעות.. למידע נוסף על התואר
3 ביקורות של סטודנטים
ימשיכו לתואר נוסף:   0%
רמת הלימודים:
6
מצאו עבודה בתחום:   33%
ביקורות של סטודנטים ובוגרים
כל הביקורות באתר הן של סטודנטים ובוגרים אמיתיים המזוהים
עם ת.ז, שם אמיתי ועברו תהליך אימות - זה הערך החשוב לנו ביותר באתר

ביקורות של סטודנטים (3)

על תואר ראשון לימודי תולדות האומנות אוניברסיטת חיפה ()

סטודנט שנה שניה
מדוע בחרתי במסלול זה
בחרתי במסלול כיוון שבתחילה חשבתי שהדרך לתואר השני בתרפיה באומנות באוניברסיטת חיפה מובטחת. בנוסף זהו תואר ראשון אשר ניתן להשלים בשנתיים.
האם המסלול עמד בציפיות
מה שהובטח לי בראיון הראשון מול ראש החוג הינו שונה לחלוטין ממה שקורה בפועל. הציפייה שלי הייתה לסיים תואר ראשון ולאחר מכן ישר להמשיך לתואר השני, אך הדרישות אינן ריאליות. בנוסף ישנן רק 4 בנות מתוך 30 הנמצאות במסלול זה בנוסף לבנות ממחזורים קודמים שיכולות להתקבל בכל שנה .
מה רמת הלימודים
כמות הסטודנטים סבירה בהתאם לשיעורים.
העצה הכי טובה למתעניינים במסלול
להיכנס למסלול זה בראש פתוח כי הוא עובר שינויים כל הזמן, ולשאול כמה שיותר שאלות אנשים שכבר עשו או עושים את התואר הזה על מנת לקבל הכוונה טובה יותר. במסלול זה אין דרך מוצלחת יותר מאשר ללמוד מניסיונם של אחרים.
רמת לימודים:
6
דירוג המוסד:
4
לחצו כאן לקריאת הביקורת המלאה
על תואר ראשון לימודי תולדות האומנות אוניברסיטת חיפה ()

סטודנט שנה שניה
מדוע בחרתי במסלול זה
בחרתי את המסלול תולדות האמנות ולימודים רב תחומיים כיוון שהם יוצרים את תוכנית ה"פסיכודאלי" שהיא בעצם תואר של שנתיים בהם לומדים חוג אחד תולדות האמנות וחוג שני לימודים רב תחומיים. בתוך לימודים רב תחומיים לומדים מקבץ בפסיכולוגיה ומקבץ באמנות יצירה אותה לומדים בסמסטר קיץ. מטרת התוכנית היא להביא את הסטודנטים למקום בו הם יוכלו להרשם לתואר שני בתרפיה באמצעות אמנויות ללא כל השלמות. זה היה הכוון שלי וזו הייתה הדרך הכי קצרה שמצאתי בכדי להגיע לשם.
האם המסלול עמד בציפיות
לאחר שנה וחצי של למידה הבנתי שהסיכוי שלי להתקבל לתואר השני הוא קלוש מאוד (4 מכל שנה, בעוד שמתחשבים גם במחזורים שונים). הסמסטר קיץ היה קשה, עמוס עם דרישות של שיעורי בית. החומר באנגלית הוא קשה לדעתי. עדיין יש בלאגן מסויים באוניברסיטה היות והתוכנית היא יחסית חדשה. מעבר לכך, למדתי הרבה ולדות האמנות ובתוך זה היה גם המון המון נצרות (ואני יהודיה דתיה והייתה לי עם זה בעיה).
מה רמת הלימודים
ישנם קורסים של המבואותישבהם מעל 100 תלמידים (פעמים מגיע ל200). הקורסים המתקדמים יכולים להגיע עד כ100 איש. והקורסים של שיעורי תרגיל וסמינריונים יכולים להגיע אולי ל30 או אפילו פחות.
העצה הכי טובה למתעניינים במסלול
פשוט אם אתה רוצה את זה- לך על זה עד הסוף! ותשקיע!
רמת לימודים:
5
דירוג המוסד:
7
לחצו כאן לקריאת הביקורת המלאה
על תואר ראשון לימודי תולדות האומנות אוניברסיטת חיפה ()

סטודנט שנה שניה
מדוע בחרתי במסלול זה
המסלול הוא מסלול יחודי של תואר ראשון בשנתיים - פסיכודאלי
האם המסלול עמד בציפיות
המסלול הוא תואר מקדים במטרה לתואר שני בתרפיה באומנות והתברר בסופו של דבר שלא מתקבלים כל כך מהר לתואר שני
מה רמת הלימודים
הלימודים לא מאוד קשים אבל מאוד לחוצים שכן דוחסים חומר של שלוש ארבע שנים בשנתיים
העצה הכי טובה למתעניינים במסלול
זה מסלול שמתאים למי שמבין שהוא שנתיים רצופות לומד ובזה זה נגמר, בנוסף שווה לאהוב אומנות
רמת לימודים:
7
דירוג המוסד:
5
לחצו כאן לקריאת הביקורת המלאה

אוניברסיטת חיפה - מסלולים נוספים

תואר ראשון
לימודי אומנות יצירה לימודי אסיה לימודי ארכיאולוגיה לימודי ארץ ישראל לימודי ביולוגיה לימודי גיאוגרפיה והסביבה לימודי הוראה של תחום הדעת לימודי היסטוריה כללית לימודי היסטוריה של המזרח התיכון לימודי היסטוריה של עם ישראל לימודי הפרעות בתקשורת לימודי חינוך מיוחד לימודי ייעוץ והתפתחות האדם לימודי כלכלה לימודי לשון עברית לימודי מדעי המדינה לימודי מדעי המחשב לימודי מוסיקה לימודי מחשבת ישראל לימודי מערכות מידע ניהוליות לימודי מקרא לימודי משפטים לימודי משפטים ובי.איי למצטיינים לימודי משפטים וייעוץ סוציאלי לימודי משפטים וכלכלה לימודי משפטים ולימודי אסיה לימודי משפטים ומדעי המחשב לימודי משפטים וסוציולוגיה לימודי משפטים וסיעוד לימודי משפטים ופסיכולוגיה לימודי משפטים ורפואה לימודי משפטים ותעודת הוראה באזרחות לימודי משפטים ותקשורת לימודי מתמטיקה לימודי ניהול ומדיניות בחינוך לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה לימודי סטטיסטיקה לימודי סיעוד לימודי ספרות עברית והשוואתית לימודי עבודה סוציאלית לימודי פיזיותרפיה לימודי פילוסופיה לימודי פסיכולוגיה לימודי ריפוי בעיסוק לימודי שירותי אנוש לימודי שפה וספרות אנגלית לימודי שפה וספרות ערבית לימודי שפה וספרות צרפתית לימודי תואר ראשון משפטים ושני בלימודי אסיה לימודי תואר ראשון משפטים ושני במנהל לימודי תואר ראשון משפטים ושני בפילוסופיה לימודי תואר ראשון משפטים ושני היסטוריה לימודי תיאטרון לימודי תקשורת תואר ראשון למידה, הוראה והדרכה
תואר שני
International Executive MBA אומנות יצירה אסיה ארכיאולוגיה ארץ ישראל ביולוגיה בולוציונית וסביבתית ביולוגיה של האדם בריאות הציבור בריאות נפש קהילתית גיאוגרפיה ולימודי הסביבה גרונטולוגיה- לימודי הזיקנה היסטוריה כללית היסטוריה של המזרח התיכון היסטוריה של עם ישראל הסמכה לשופטים התפתחות הילד חינוך מיוחד חינוך מתמטי טיפול באומנויות ייעוץ והתפתחות האדם כלכלה למידה, הוראה והדרכה למנהלים MBA תכנית לקויות למידה לשון עברית מדעי המדינה מדעי המחשב מדעים גיאו-ימיים מחשבת ישראל מנהיגות ומדיניות בחינוך מנהל עסקים - בניהול ארגונים ללא כוונת רווח מנהל עסקים והתמחות בניהול נדל"ן מנהל עסקים ומשאבי אנוש מקרא משפט ובריאות משפטים משפטים וטכנולוגיה מתמטיקה נוירוביולוגיה ואתולוגיה ניהול משאבי סביבה סוציולוגיה ואנתרופולוגיה סטטיסטיקה- מגמת אקטואריה סטטיסטיקה- מגמת ביו-סטטיסטיקה סטטיסטיקה- מגמת לימודי האיכות סטטיסיטיקה- מגמת לוגיסטיקה סיעוד ספרות עברית והשוואתית עבודה סוציאלית פילוסופיה פסיכולוגיה ציוויליזציה ימית ריפוי בעיסוק שימור מורשת התרבות החומרית שירותי אנוש שפה וספרות אנגלית שפה וספרות ערבית שפה וספרות צרפתית תולדות האומנות תורת השפיטה תקשורת
מכינת 30+ מכינת אביב מכינת יום מכינת לקויי למידה מכינת עולים מכינת ערב
קורסים / לימודי תעודה
מוזיאולוגיה מידענות וספרנות תעודת הוראה בחינוך תעודת הוראה במתמטיקה תעודת הוראה בפסיכולוגיה


מצאת טעות בנתונים? לחץ כאן


3
ביקורות של
סטודנטים ובוגרים
משך המסלול: שלוש שנים
סוג תעודה: BA
מסלולים נוספים לימודי אומנות תואר ראשון
9.1 1 מדרגים
לימודי תולדות האומנות תואר ראשון , האוניברסיטה העברית
9.4 4 מדרגים
לימודי אומנות תואר ראשון , אוניברסיטת בן גוריון
9.1 6 מדרגים
לימודי אמנויות רב-תחומי תואר ראשון , אוניברסיטת תל אביב
לחץ לכל המסלולים בתחום לימודי אומנות
תואר ראשון  לימודי תולדות האומנות  אוניברסיטת חיפה
ציון: 8.8/10
3 ביקורות
כל הזכויות שמורות לאתר הסטודנט © 2024